Privatumo politika

Pasitikėjimu grįsta partnerystė

Kurdami aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą žinome, kad to nepadarysime be svarbiausių partnerių pagalbos – be jūsų, mieli pirkėjai. AROMA LAB veikla yra paremta partneryste su mūsų pirkėjais – be jūsų nebūtų ir mūsų. Tais pačiais partnerystės principais vadovaujamės tvarkydami jūsų asmeninius duomenis ir rūpestingai saugodami jūsų privatumą. Šiame Privatumo politikos dokumente paaiškiname, kokia informacija kaupiama ir kaip ji naudojama.

Padėkite mums kurti geresnę AROMA LAB

Kad AROMA LAB galėtų tobulėti, mums reikia jūsų. Suteikdami įvairios informacijos padedate mums išsiaiškinti, kaip ir ką galime daryti geriau ir efektyviau. Žemiau pateikiame paaiškinimą, kodėl domimės jūsų informacija, kaip ją renkame ir naudojame.
Visame Privatumo politikos dokumente vartojamas terminas „asmens duomenys“ reiškia bet kokią mums suteiktą informaciją apie jus, jūsų vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį ir pan.

Kaip renkame asmeninę informaciją apie jus:
Ypatingi pasiūlymai, dovanų kortelės ir garantijos

Jei užsiregistruosite norėdami gauti ypatingų AROMA LAB pasiūlymų ar kitokios reklaminės medžiagos, galime užduoti jums kelis klausimus. Tokiu būdu renkame informaciją apie didesnio susidomėjimo sulaukusius mūsų pasiūlymus, kad galėtume į juos atsižvelgti ateityje. Duomenų apie jūsų apsipirkimo įpročius gauname jums pateikus informaciją apie mėgstamas prekes, jų įsigijimo priežastis, jūsų šeiminę padėtį ar gyvenimo būdą.
Visą jūsų pateiktą informaciją pažadame naudoti tik šiame Privatumo politikos dokumente nurodytais būdais. Pateikdami mums asmeninės informacijos sutinkate, kad galime ja naudotis vienu ar keliais šiame Privatumo politikos dokumente nurodytais būdais.

Automatiškai renkama informacija

Kai apsilankote mūsų tinklalapyje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi tinklalapyje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę jums.

Mes naudojame skirtingų rūšių slapukus:

- Būtini slapukai naudojami vykdant tokias jūsų užklausas kaip prisijungimas prie AROMA LAB vartotojo paskyros.

- Elgsenos slapukai renka anoniminę informaciją, kokiuose puslapiuose lankotės. Taip sužinome, kokios prekės ir kokia tinklalapio informacija jus labiausiai domina.

- Funkciniai slapukai įsimena jūsų naršymo pasirinkimus, kad kitą kartą naršytumėte dar efektyviau

- Žymėjimo slapukai leidžia jums dalytis informacija ir siųsti ją į kitus su jumis susijusius tinklalapius.

Jūsų kompiuteryje išsaugotus slapukus mes pasiekiame kaskart, kai apsilankote mūsų tinklalapyje arba atidarote iš mūsų gautą el. laišką.
Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite savo naršyklės gamintojo patiekiamas instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“. Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus ar atjungę slapukų leidimo funkciją negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų tinklalapio galimybėmis.

Ką darome su jūsų pateikta informacija

Kuo pasidalijote su AROMA LAB, lieka tik AROMA LAB žinioje.
Įsipareigojame niekada neparduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims.
Kartais mums tenka samdyti paslaugas teikiančias įmones ir pasidalyti su jomis reikiama informacija, kad suteiktos paslaugos būtų kuo kokybiškesnės tiek jums, tiek mums. Pavyzdžiui, pirkėjų aptarnavimas ar informacinių AROMA LAB žinučių perdavimas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti. Mūsų pirkėjų duomenų saugumo reikalavimas keliamas visiems su mumis dirbantiems paslaugų teikėjams.

Rinkodara

Suteikdami asmeninę informaciją taip pat suteikiate mums leidimą susisiekti su jumis paštu, telefonu ar el. paštu tiesioginės rinkodaros tikslais.
Stengiamės siųsti tik galinčią jus sudominti informaciją: apie ypatingus pasiūlymus, naujienas ir paslaugas parduotuvėje. Bet kuriuo metu galite atsisakyti šių žinučių spustelėję mūsų atsiųsto el. laiško apačioje esančią nuorodą „Atsisakyti naujienlaiškio“. Asmeninė informacija bus naikinama ir jos tvarkymo veiksmai sustabdomi.
Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais, nenurodydami nesutikimo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis.

Pasikeitė adresas? Pasikeitė pomėgiai? Praneškite mums

Maloniai prašome susisiekti su mumis, jei pasikeitė jūsų asmeninė informacija, norite būti išbraukti iš naujienų adresatų sąrašo arba norite pasiteirauti apie AROMA LAB privatumo politiką.

Susisiekite su Pirkėjų aptarnavimo skyriumi
Tel. +37065670074
El. paštu info@aromalab.lt

Stengiamės kuo greičiau atsakyti į visas jūsų užklausas.

Šios Privatumo politikos taisyklės gali būti keičiamos, todėl rekomenduojame jas periodiškai perskaityti, kad susipažintumėte su pakeitimais.