Pirkimo taisyklės

1) Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus adreso duomenis, prekės nebus laiku pristatytos.

2) Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes.

3) Registruodamiesi privalote nurodyti savo tikslų telefono numerį. Prieš pristatydami prekes, kurjeriai visada informuoja klientus sms žinutėmis bei skambina atvažiavę nurodytų adresu.

4) Mes pasiliekame teisę:
• koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems www.aromalab.lt svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;
• riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;
• asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn.

5) Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis.

6) Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti dekoro detalių, kurių nėra prekės komplekte.

7) Prekę galite grąžinti, jeigu transportuojant buvo pažeista pakuotė. Parašykite mums el.paštu info@aromalab.lt ir sutarsime dėl grąžinimo detalių.

8) AROMA LAB įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

9) Prekių kiekiai yra riboti.

10) Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas po apmokėjimo, o SUKURK SAVO - per 5 darbo dienas. Siuntos pristatymo kaina - 2.9 € pasirinkus pristatymą per Omniva terminalą arba 4.99 Lietuvos pašto kurjeriu. Siuntos pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 21,14 €. Siuntos gavimą garantuoja kurjerių tarnyba Lietuvos paštas ir Omniva. Perkant už 35 € ar daugiau, prekės pristatomos Lietuvoje nemokamai. Siunčiant į kitas šalis siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio.

Jeigu turite klausimų, rašykite el. paštu info@aromalab.lt arba skambinkite tel. +370 656 70074.